Sklep Żeglarski "SZEKLA"

Prowadzi sprzedaż wysyłkową sprzętu do żeglugi. Oferujemy osprzęt począwszy od okuć jachtowych, kabestanów i kotwic poprzez sprzęt ratunkowy i chemie jachtową po elektrykę, silniki i inne wyposażenia jachtów. Produkty oferowane w naszym sklepie żeglarskim dobierają doświadczeni żeglarze którzy kierują się przede wszystkim jakością produktów najlepszych producetnów sprzętu żeglarskiego.
Jeśli nie jesteś pewien, jaki towar będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą i dobiorą produkty do Twoich potrzeb.
Zapraszamy wszystkich hobbystów sportów wodnych do doposażenia swojego jachtu.
Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Za pobraniem: za pośrednictwem firmy kurierskiej, poczty polskiej lub przy odbiorze osobistym w naszych sklepach
  • Przelewem:  Zamówienie zostanie zrealizowane po skompletowaniu towaru i  po potwierdzeniu wpłynięcia zapłaty na konto bankowe sklepu internetowego.
  • Płatność w systemie PayU: po złożeniu zamówienia w sklepie zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU. Jeśli posiadasz już konto PayU wystarczy się zalogować by móc dokonać płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU, a żadne dane dotyczące stanu konta czy karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu.


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać promocyjne oferty.